rajmund_pollak.blog.bielsko.pl
 
bielsko.biala.pl
blog.bielsko.pl
rajmund_pollak.blog.bielsko.pl/rss
« strona główna

Ukrainą rządzą agenci Putina, a świat daje się nabrać na perfekcyjną mistyfikację! Gdy nagle okazało się, że zwolennicy Stepana Bandery posiadali od początku protestów na Majdanie dobrze uzbrojone w broń palną bojówki, to już nie mam wątpliwości, że za większością obecnych władz na Ukrainie stoją moskiewskie siły specjalne! Jest wielce prawdopodobne, że część tzw. prawego sektora stanowi w rzeczywistości lewą gwardię Władimira Putina! Jakie mam na to dowody?

Pisałem już o tchórzostwie wojsk Ukrainy na Krymie, a także o niebywałej bezkarności snajperów z Kijowa. Zwróciłem uwagę również na tajemnicze zabójstwo jednego z przywódców prawego sektora.

Gdy nagle okazało się, że zwolennicy Stepana Bandery posiadali od początku protestów na Majdanie dobrze uzbrojone w broń palną bojówki, to już nie mam wątpliwości, że za większością obecnych władz na Ukrainie stoją moskiewskie siły specjalne! Jest wielce prawdopodobne, że część tzw." prawego sektora" stanowi w rzeczywistości lewą gwardię Władimira Putina! Jakie mam na to dowody?


Po pierwsze: Podstawowym zagadnieniem jest odpowiedź na pytanie, kto najbardziej zyskał na tragedii na Majdanie? Najwięcej zyskała Rosja, bo ma już cały Krym!

Po drugie: Czy współcześni zwolennicy Stepana Bandery mogli strzelać do cywilów na Majdanie? Nie można tego wykluczyć, bo już po zajęciu przez Rosjan Sewastopola, Jałty i innych miast Krymu banderowcy strzelali do wice-mera Kijowa i zranili jeszcze dwie inne osoby cywilne, co dowodzi, do czego są zdolni! Takich prowokacji nie robi się bez konkretnych celów!

Po trzecie: Jak to było możliwe, że podległe Janukowyczowi MSW i ukraińska milicja dopuściły do infiltracji pokojowego protestu na Majdanie przez paramilitarne bojówki partii Swoboda i tzw. „prawego sektora"? Taka sytuacja mogła być możliwa tylko na mocy cichego przyzwolenia ze strony zwolenników Moskwy! Kremlowi bardzo zależało na tym, aby na Majdanie polała się krew, bo w zamieszaniu łatwiej ukryć prowokacje i skrytobójstwa!

Po czwarte: Dlaczego po tragicznej śmierci tylu niewinnych ludzi nowe władze Ukrainy nie aresztowały wszystkich tych funkcjonariuszy Bierkutu, którzy strzelali na Majdanie? Bo swoim ludziom nikt nie robi krzywdy i mają immunitet, a poza tym trzeba by było aresztować również niektórych z tzw. „prawego sektora"! Zatem zarówno funkcjonariusze Bierkutu jak i banderowcy stanowią lewą gwardie Putina!

Po piąte: Jak to jest, że władze Ukrainy nie wydały rozkazu strzelania na Krymie do żołnierzy w nieoznakowanych mundurach, stanowiących w rzeczywistości moskiewskie siły specjalne? Bo do swoich sojuszników się nie strzela, a najwyraźniej obecne władze Ukrainy nadal działają jako protektorat Kremla!

Po szóste: Jakie wydarzenie stanowiło bezpośredni pretekst dla Moskwy do agresji na Krym? Zerwanie porozumienia zawartego między Janukowyczem i opozycją już po krwawych zajściach na Majdanie! Jeśli opozycja chciała być wiarygodna, to po co podpisywała taki pakt ze zdrajcą? Taka gra na dwie strony, to była w istocie pomoc dla polityki agresji Władimira Putina!

Po siódme: Dlaczego partia Swoboda i tzw. „prawy sektor" nie tworzy partyzantki na okupowanym Krymie ani nie buduje barykad na wschodzie Ukrainy? Bo zarówno partia Swoboda jak i zwolennicy Stepana Bandery są w rzeczywistości partyzantami Kremla i Angeli Merkel na Zachodniej Ukrainie!

Po ósme: Czemu w takim razie służy powoływanie się przez Putina na rzekome zagrożenie ze strony banderowców? Putin jako dawny szef KGB dobrze wie, że nie wolno dekonspirować swoich najlepszych agentów, a najlepsza maskarada, to głośna propaganda wrogości!

Po dziewiąte: Co ma wspólnego Angela Merkel z Władimirem Putinem? Putin był szefem KGB w NRD i jemu podlegali wszyscy naukowcy zajmujący się energetyką Jądrową! Wtedy właśnie Putin poznał się osobiście z aktualną kanclerz Niemiec!

Rząd koalicji PO-PSL natomiast błądzi we mgle utworzonej przez agentów Kremla, a Donald Tusk wnet nowe przysłowie sobie kupi, że zarówno przed szkodą, jak i po szkodzie... głupi!

Rajmund Pollak

2014-04-14 | Dodaj komentarz
opKv7jONxAI5
2014-06-02 23:34:14
pisze:Masz rację Piotrek, mi ostatnio w dkiaelch widokach podobają się nie zbliżenia na ogromnych ogniskowych, ale właśnie takie szerokie kadry. Dopiero szeroki kąt daje wyobrażenie, jak to widać w rzeczywistości gołym okiem.

Informacje:


Jestem rodowitym bielszczaninem i nie wyobrażam sobie przyszłości w innym regionie niż Podbeskidzie . Nie zważam na kierunki wiejących wiatrów. Staram się demaskować obłudę i zakłamanie. Z zawodu jestem inżynierem mechanikiem, a ponadto ukończyłem podypl. stud. handlu zagranicznego na A.E. we Wrocławiu. Poza tym zdałem egzaminy państwowe z języka francuskiego i niemieckiego. Ukonczyłem również kurs pierwszego stopnia języka włoskiego. Prawdziwych przyjaciół mam kilkanaścioro i to jest największe bogactwo jakie sobie cenię. Napisałem jedną powieść pt.: "Siła przebicia", a druga jest już po korekcie polonistycznej i być może będzie wydana w 2012 roku. Lubię zwiedzać muzea, a zwłaszcza galerie malarstwa. Interesuję się kulturą i sztuką Chin. W lipcu 2010 roku ukończyłem intensywny kurs języka chińskiego na poziomie podstawowym.Uważam , że ważne są tylko te słowa , które mają pokrycie w czynach lub w zdarzeniach .

Archiwum:


2019
» listopad (1)
» maj (1)
» kwiecień (1)

2018
» październik (1)
» czerwiec (1)

2017
» czerwiec (1)
» luty (1)
» styczeń (2)

2016
» grudzień (2)
» listopad (2)
» październik (3)
» wrzesień (4)
» sierpień (4)
» lipiec (5)
» czerwiec (6)
» maj (3)
» kwiecień (1)
» luty (1)
» styczeń (2)

2015
» grudzień (1)
» listopad (3)
» wrzesień (3)
» lipiec (3)
» czerwiec (3)
» maj (5)
» kwiecień (2)
» marzec (4)
» luty (4)
» styczeń (3)

2014
» grudzień (6)
» listopad (6)
» październik (7)
» wrzesień (4)
» sierpień (6)
» lipiec (10)
» czerwiec (8)
» maj (9)
» kwiecień (9)
» marzec (8)
» luty (4)
» styczeń (5)

2013
» grudzień (3)
» listopad (1)
» wrzesień (5)
» sierpień (3)
» lipiec (6)
» czerwiec (6)
» maj (7)
» kwiecień (8)
» marzec (7)
» luty (9)
» styczeń (8)

2012
» grudzień (11)
» listopad (8)
» październik (6)
» wrzesień (10)
» sierpień (8)
» lipiec (8)
» czerwiec (6)
» maj (9)
» kwiecień (5)
» marzec (6)
» luty (3)
» styczeń (5)

2011
» grudzień (12)
» listopad (8)
» październik (8)
» wrzesień (7)
» sierpień (10)
» lipiec (3)
» czerwiec (5)
» maj (7)
» kwiecień (8)
» marzec (10)
» luty (7)
» styczeń (6)

2010
» grudzień (9)
» listopad (16)
» październik (10)
» wrzesień (8)
» sierpień (5)
» lipiec (8)
» czerwiec (8)
» maj (8)
» kwiecień (8)
» marzec (3)
» luty (6)
» styczeń (8)

2009
» grudzień (5)
» listopad (3)
» październik (4)

Ostatnie komentarze


[]
bbb
[Jaro]
Ciekawe co dziś o tym co sie dzieje w RP mówi P.Kosmowski
[Rajmund Pollak]
Książkę pt.: "Polacy wyklęci z FSM za komuny i podczas włoskiej inwazji" można zamówić w...

Ocena bloga:


Oceń blog:  1   2   3   4   5 

Reklama:


Statystyki bloga:


Wyświetleń: 517359
Newsów: 503
Komentarzy: 420
Ta strona kojarzona jest ze słowami:
Ukraina stała się rajem dla agentów Putina!, blog Bielsko, blogi Bielsko-Biała